jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۶۵۸۶   ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۲۳

در راهروهای مجلس شنیده شد روح الله حسینیان،حمیدرضا حاجی بابایی و محمدعلی حیاتی سه گزینه مطرح برای تصدی وزارت آموزش و پرورش هستند.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، امروز سه‌شنبه در راهروهای مجلس شنیده شد که عده ای از نمایندگان تصمیم دارند تا با تهیه نامه ای حمیدرضا حاجی بابایی عضو هیئت رئیسه مجلس و رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس و روح الله حسینیان نماینده تهران را برای تصدی وزارت آموزش و پرورش به رئیس جمهور پیشنهاد کنند.

همچنین شنیده شد که محمدعلی حیاتی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که سابقه کار در وزارت آموزش و پرورش را در کارنامه خود دارد، گزینه دیگر برای تصدی این مسئولیت است. این در حالی است که حیاتی به خبرنگار جام جم آنلاین گفت:‌ تاکنون برای تصدی وزارت آموزش و پرورش با اینجانب صحبتی نشده است.

همچنین حمیدرضا حاجی بابایی نیز از اقدام برخی از نمایندگان برای معرفی وی به رئیس جمهور اظهار بی اطلاعی کرد.

یوسف اسدی - خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر