jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۶۳۲۵   ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۰:۵۹

سردار علیپور اعلام کرد:

جمع‌آوری اطلاعات اراذل و اوباش

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ گفت: جمع‌آوری اطلاعات در رابطه با اراذل و اوباش ادامه دارد و این افراد پس از آزادی مورد کنترل ویژه پلیس قرار می‌گیرند.

به گزارش ایسنا ، سردار علیپور در جمع خبرنگاران، درباره آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با اراذل و اوباش اظهار کرد: پس از انجام اقدامات سال گذشته پلیس در بحث اراذل و اوباش این افراد سطح‌بندی شدند و اقدامات شناسایی، کنترل، مقابله و مهار اراذل و اوباش در سطح‌های مختلف انجام شد.

وی اضافه کرد: پس از مرحله شناسایی اراذل و اوباش، سطح یک از سوی فرماندهی پلیس امنیت تهران تحت کنترل قرار گرفته‌اند، این در حالیست که اراذل سطح دوم از سوی پایگاه‌های هفت‌گانه امنیت تهران و اراذل سطح سوم تحت کنترل سرکلانتری‌ها و کلانتری‌ها هستند.

به گفته رییس پلیس امنیت تهران بزرگ ، اراذل و اوباش پس از طی مراحل محکومیت و آزادی تحت کنترل قرار می‌گیرند.

وی با بیان این که اراذل سطح یک توسط پلیس مورد کنترل ویژه خواهند بود، افزود: پلیس به صورت اتفاقی روزهایی را مشخص خواهد کرد که فرم ویژه شغل، درآمد، نحوه رفت و آمد و غیره، توسط این افراد پر شود.

سردار علیپور با بیان این که اراذل و اوباش حقوق شهروندی را پایمال کرده و کسانی هستند که احساس ناامنی را در جامعه ارتقا می‌دهند، تصریح کرد: در حال حاضر جمع‌آوری اطلاعات در رابطه با این افراد ادامه دارد و شرایط آن‌ها رصد می‌شود. اگر هم به این نتیجه برسیم که در رابطه با اراذل و اوباش باید طرح جدیدی اجرا شود، حتما طرح‌های عملیاتی را در برنامه خواهیم داشت و اطلاع‌رسانی این موضوع نیز انجام خواهد شد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر