jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۶۱۴۵ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۹:۲۳

کارشناسان پزشکی قانونی پس از بررسی جسد متلاشی شده کشف شده در مخزن آب پونک پی بردند که از مرگ وی در این محل، تا زمان کشف جسد ، 6 ماه گذشته بود.

شاملو ، بازپرس شعبه یکم دادسرای جنایی تهران درباره این پرونده به جام‌جم گفت: ساعت 22 شامگاه 12 مرداد امسال ، کارشناسان سازمان آب تهران هنگامی که برای نمونه‌برداری آب مخزن شرب پونک به این محل عزیمت کرده بودند، پس از برداشتن سرپوش مخزن آب ، بوی نامطبوعی استشمام کردند.

موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 و آتش‌نشانی اطلاع دادند که با حضور آنها در محل حادثه معلوم شد جسد متلاشی شده‌ای در داخل مخزن آب شرب پونک افتاده است.

با کشف این جسد متلاشی شده ، هماهنگی قضایی صورت گرفت و بقایای جسد برای بررسی هویت و علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و آب شرب مخزن تخلیه شد.

بازپرس شاملو ادامه داد: در بررسی‌های کارشناسان پزشکی قانونی مشخص شد 4 تا 6 ماه از مرگ مرد جوان می‌گذرد و با توجه به این که گوشی مربوط به شنا در گوش جسد کشف شده، احتمال این که وی به قصد شنا وارد مخزن آب شده باشد، وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر