jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۶۱۴۵   ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۹:۲۳

کارشناسان پزشکی قانونی پس از بررسی جسد متلاشی شده کشف شده در مخزن آب پونک پی بردند که از مرگ وی در این محل، تا زمان کشف جسد ، 6 ماه گذشته بود.

شاملو ، بازپرس شعبه یکم دادسرای جنایی تهران درباره این پرونده به جام‌جم گفت: ساعت 22 شامگاه 12 مرداد امسال ، کارشناسان سازمان آب تهران هنگامی که برای نمونه‌برداری آب مخزن شرب پونک به این محل عزیمت کرده بودند، پس از برداشتن سرپوش مخزن آب ، بوی نامطبوعی استشمام کردند.

موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 و آتش‌نشانی اطلاع دادند که با حضور آنها در محل حادثه معلوم شد جسد متلاشی شده‌ای در داخل مخزن آب شرب پونک افتاده است.

با کشف این جسد متلاشی شده ، هماهنگی قضایی صورت گرفت و بقایای جسد برای بررسی هویت و علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و آب شرب مخزن تخلیه شد.

بازپرس شاملو ادامه داد: در بررسی‌های کارشناسان پزشکی قانونی مشخص شد 4 تا 6 ماه از مرگ مرد جوان می‌گذرد و با توجه به این که گوشی مربوط به شنا در گوش جسد کشف شده، احتمال این که وی به قصد شنا وارد مخزن آب شده باشد، وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر