jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۶۱۲۵ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۲۳

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از ثبت نام 692 هزار و 203 زن سرپرست خانوار غیرپوشش نهادهای حمایتی برای دریافت سهام عدالت خبر داد.

علی شاکری در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: ثبت نام سهام عدالت زنان سرپرست خانوار غیرپوشش به مدت 10 روز در ماه گذشته ادامه داشت و طی این مدت تعداد زیادی از زنان سرپرست خانوار و همچنین کارمندان و مددجویان موسسات خیریه در مراکز سازمان بهزیستی ثبت نام کردند.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی تاکید کرد: 249 هزار و 184 نفر از ثبت نام کنندگان سرپرست خانوار بوده و 443 هزار و 16 نفر را نیز افراد تحت تکفل آنان تشکیل داده اند.

شاکری با اشاره به اینکه کارکنان و مددجویان 606 موسسه خیریه نیز طی این مدت برای ثبت نام سهام عدالت اقدام کردند، گفت: 8 هزار و 499 نفر تعداد کارکنان موسسات خیریه و 16 هزار و 922 نفر نیز خانواده تحت تکفل آنها بودند.

براساس اعلام سازمان بهزیستی تعداد مددجویان و افراد تحت تکفل موسسات خیریه که برای دریافت سهام عدالت ثبت نام کردند به ترتیب 22 هزار و 752 و 54 هزار و 271 نفر بودند.

این مقام مسئول در سازمان بهزیستی افزود: مشخصات تمامی ثبت نام کنندگان در بانک اطلاعات موجود است و تحویل وزارت اقتصاد و دارایی داده ایم و به زودی پس از مشخص شدن تعداد نهایی اعلام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر