jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۶۱۲۵ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۲۳

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از ثبت نام 692 هزار و 203 زن سرپرست خانوار غیرپوشش نهادهای حمایتی برای دریافت سهام عدالت خبر داد.

علی شاکری در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: ثبت نام سهام عدالت زنان سرپرست خانوار غیرپوشش به مدت 10 روز در ماه گذشته ادامه داشت و طی این مدت تعداد زیادی از زنان سرپرست خانوار و همچنین کارمندان و مددجویان موسسات خیریه در مراکز سازمان بهزیستی ثبت نام کردند.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی تاکید کرد: 249 هزار و 184 نفر از ثبت نام کنندگان سرپرست خانوار بوده و 443 هزار و 16 نفر را نیز افراد تحت تکفل آنان تشکیل داده اند.

شاکری با اشاره به اینکه کارکنان و مددجویان 606 موسسه خیریه نیز طی این مدت برای ثبت نام سهام عدالت اقدام کردند، گفت: 8 هزار و 499 نفر تعداد کارکنان موسسات خیریه و 16 هزار و 922 نفر نیز خانواده تحت تکفل آنها بودند.

براساس اعلام سازمان بهزیستی تعداد مددجویان و افراد تحت تکفل موسسات خیریه که برای دریافت سهام عدالت ثبت نام کردند به ترتیب 22 هزار و 752 و 54 هزار و 271 نفر بودند.

این مقام مسئول در سازمان بهزیستی افزود: مشخصات تمامی ثبت نام کنندگان در بانک اطلاعات موجود است و تحویل وزارت اقتصاد و دارایی داده ایم و به زودی پس از مشخص شدن تعداد نهایی اعلام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر