jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۶۱۲۵   ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۲۳

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از ثبت نام 692 هزار و 203 زن سرپرست خانوار غیرپوشش نهادهای حمایتی برای دریافت سهام عدالت خبر داد.

علی شاکری در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: ثبت نام سهام عدالت زنان سرپرست خانوار غیرپوشش به مدت 10 روز در ماه گذشته ادامه داشت و طی این مدت تعداد زیادی از زنان سرپرست خانوار و همچنین کارمندان و مددجویان موسسات خیریه در مراکز سازمان بهزیستی ثبت نام کردند.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی تاکید کرد: 249 هزار و 184 نفر از ثبت نام کنندگان سرپرست خانوار بوده و 443 هزار و 16 نفر را نیز افراد تحت تکفل آنان تشکیل داده اند.

شاکری با اشاره به اینکه کارکنان و مددجویان 606 موسسه خیریه نیز طی این مدت برای ثبت نام سهام عدالت اقدام کردند، گفت: 8 هزار و 499 نفر تعداد کارکنان موسسات خیریه و 16 هزار و 922 نفر نیز خانواده تحت تکفل آنها بودند.

براساس اعلام سازمان بهزیستی تعداد مددجویان و افراد تحت تکفل موسسات خیریه که برای دریافت سهام عدالت ثبت نام کردند به ترتیب 22 هزار و 752 و 54 هزار و 271 نفر بودند.

این مقام مسئول در سازمان بهزیستی افزود: مشخصات تمامی ثبت نام کنندگان در بانک اطلاعات موجود است و تحویل وزارت اقتصاد و دارایی داده ایم و به زودی پس از مشخص شدن تعداد نهایی اعلام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر