jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۰۰۵ ۱۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۵

گروه بین‌الملل: اتحادیه‌های کارگری فرانسه روز گذشته در سراسر این کشور تظاهرات اعتراض‌آمیزی علیه سیاست‌های دولت نیکلا سارکوزی، رئیس‌جمهور برگزار کردند. به گزارش روزنامه فرانسوی چلنج، این تظاهرات از سوی طیف وسیعی از اتحادیه‌های صنفی از جمله کنفدراسیون عمومی کار (CGT) ، فدراسیون ملی حمل‌و‌نقل (CGC - CFE) و فدراسیون اتحادیه‌‌ای یکپارچه (FSU) ترتیب داده شده بود.

پیش از این نیز در روز 13 ژوئن گذشته تظاهراتی مشابه در اعتراض به بحران اقتصادی جاری فرانسه برگزار شد که هیچ نتیجه موفقیت‌آمیزی در بر نداشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر