jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۹۸۶ ۱۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: نخستین مرکز مکانیزه معاینه فنی اتوبوس‌های برون‌شهری در پایانه غرب تهران راه‌اندازی می‌شود. وحید نوروزی، مدیرعامل مرکز معاینه فنی خودروهای شهرداری تهران در گفتگو با مهر، با بیان این مطلب افزود: صاحبان اتوبوس‌های فعال در این پایانه موظف هستند هر 3 ماه یک بار نسبت به معاینه فنی وسایل نقلیه خود اقدام کنند.

وی با تاکید بر این‌که در رابطه با امنیت مسافران و مردم هیچ گونه کوتاهی پذیرفتنی نیست، تصریح کرد: در صورتی که با تشخیص مدیر فنی تعاونی مسافربری مستقر در این پایانه، اتوبوسی که مهلت پایان کارت معاینه فنی‌اش باقی مانده باشد، اما ممکن است برای امنیت مسافران خطرساز باشد مجددا به این مرکز هدایت می‌شود تا نسبت به اخذ معاینه فنی جدید اقدام کند.

مدیرعامل مرکز معاینه‌فنی خودروهای شهرداری تهران ظرفیت این مرکز مکانیزه را سرویس‌دهی به 250 اتوبوس در هر روز اعلا‌م کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر