jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۹۱۶   ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۱۱

علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی گفت: اهدا جوایز به قهرمانان رشته‌های مختلف ورزشی بر اساس عدالت محوری شاخص بندی خواهد شد.

رئیس سازمان تربیت بدنی در حاشیه نشست با خبرنگاران ورزشی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: قرار است دکتر سجادی در حوزه ورزش‌های قهرمانی و حرفه ای ، براساس اصل عدالت محوری جوایز به قهرمانان رشته های مختلف ورزشی باتوجه به تلاش های و تمرینات سخت و طاقت فرسا ورزشکار در هر رشته الویت بندی شود.

وی اضافه کرد: در تمام دنیا براساس امکانات، اهداف و سرمایه گذاری کشورها در ورزش جوایزی به قهرمانان اختصاص داده می شود و دکتر سجادی و همکاران‌شان نیز با توجه به شناخت از برنامه‌های روز دنیا و شاخصه‌های که دارند و با توجه به برخی گله‌هایی که ورزشکاران به ما داشته‌اند و امکانات کشورمان این موضوع را ضابطه مند خواهند کرد و پس از چند ماه مشخص می شود که برنامه ما در این زمینه درست است یا با توجه به نقدهایی صورت گرفته نیاز به اصلاح دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر