jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۹۱۶ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۱۱

علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی گفت: اهدا جوایز به قهرمانان رشته‌های مختلف ورزشی بر اساس عدالت محوری شاخص بندی خواهد شد.

رئیس سازمان تربیت بدنی در حاشیه نشست با خبرنگاران ورزشی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: قرار است دکتر سجادی در حوزه ورزش‌های قهرمانی و حرفه ای ، براساس اصل عدالت محوری جوایز به قهرمانان رشته های مختلف ورزشی باتوجه به تلاش های و تمرینات سخت و طاقت فرسا ورزشکار در هر رشته الویت بندی شود.

وی اضافه کرد: در تمام دنیا براساس امکانات، اهداف و سرمایه گذاری کشورها در ورزش جوایزی به قهرمانان اختصاص داده می شود و دکتر سجادی و همکاران‌شان نیز با توجه به شناخت از برنامه‌های روز دنیا و شاخصه‌های که دارند و با توجه به برخی گله‌هایی که ورزشکاران به ما داشته‌اند و امکانات کشورمان این موضوع را ضابطه مند خواهند کرد و پس از چند ماه مشخص می شود که برنامه ما در این زمینه درست است یا با توجه به نقدهایی صورت گرفته نیاز به اصلاح دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر