jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۷۵۲ ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۵

جام‌جم:‌زهره اللهیان، نماینده تهران گفت: برخی نمایندگان مجلس در حال تهیه طرحی برای ارتقای مرکز زنان و امور خانواده به سازمان و مشخص شدن ریاست آن به عنوان معاون رئیس‌جمهور هستند.

بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه ها

جام‌جم:علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده مشهد اعلام کرد که لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها هفته آینده بررسی می‌شود.

شکایت 3 نماینده از رحیمی

جام‌جم:‌حسین اسلامی، نایب رئیس کمیسیون اصل 90 از بررسی اعلام شکایت الیاس نادران، احمد توکلی و علیرضا زاکانی 3 نماینده تهران از محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور در این کمیسیون خبر داد.

ارائه تسهیلات به متروی تهران

جام‌جم:نمایندگان مجلس شورای اسلامی به فوریت طرحی برای استفاده از تسهیلات حساب ذخیره ارزی رای دادند که در صورت تصویب نهایی، دولت مکلف خواهد شد یک میلیارد دلار برای تامین تجهیزات خطوط متروی تهران از محل این حساب به شهرداری اختصاص دهد.

تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان حج

جام‌جم:نماینده سقز و بانه از تهیه طرح تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت خبر داد.

وزیر کشور: نگاهم ثبات مدیریتی‌است

واحد مرکزی خبر: مصطفی محمدنجار، وزیر کشور در نخستین گردهمایی سراسری استانداران در دولت دهم با بیان این که تغییرات برای کشور هزینه دارد، گفت: من به عنوان وزیر کشور، نگاهم ثبات مدیریتی است و معتقدم مدیری که کار کرده است و تجربه دارد، باید به کارش ادامه دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر