jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۶۱۴   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۳

گروه اقتصاد: روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: درج آگهی‌های متعدد در نشریات تحت عناوینی چون ‌مشاوره وام یا تسهیلات، سرمایه و تسهیلات در قبال سند ملک و خودرو، معرف دسته چک و امثال آن، غیرقانونی بوده و مصداق بارز مداخله غیرمجاز اشخاص در امور بانکی است. روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: فعالیت اشخاص و شرکت‌هایی که نسبت به درج آگهی‌های متعدد در نشریات تحت عناوینی چون‌ مشاوره وام یا تسهیلات، سرمایه و تسهیلات در قبال سند ملک و خودرو، معرف دسته چک، معرف حساب جاری، معرفی ضامن، رفع سوء اثر چک و خرید و فروش امتیاز وام، اقدام می‌کنند، غیرقانونی بوده و مصداق بارز مداخله غیرمجاز اشخاص در امور بانکی است. بانک مرکزی ضمن هشدار، از همه هموطنان عزیز خواست از انجام هرگونه مبادلات پولی با این افراد و شرکت‌های سودجو خودداری کنند و این امور را با مراجعه مستقیم به بانک و موسسات اعتباری به انجام برسانند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر
نظرسنجی بیشتر
پیش بینی شما از نتیجه دربی استقلال و پرسپولیس ؟
برد استقلال
برد پرسپولیس
تساوی