jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۶۰   ۱۲ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۳۲

تیم ملی فوتبال کشورمان ساعت 30/17 فردا در اولین بازی خود در چارچوب پیکارهای مقدماتی جام ملتهای آسیا ، رودرروی اردن قرار می گیرد.

ملی پوشان فوتبال پس از پشت سر گذاشتن بحران های اخیر و با حمایت قاطع رئیس سازمان تربیت بدنی از تیم ، حالا با آرامش کامل به یک پیروزی پر گل می اندیشند. در شرایط فعلی و با اطمینان خاطری که مهرعلیزاده به کادر فنی درخصوص بقای آنها داد، بهترین بستر برای ثبت نتیجه ای درخشان برای ما فراهم شده و امیدواریم چنین نتیجه ای هم رقم بخورد تا تیم ما امیدوارانه و با برتری قاطع در گروه خود راهی مرحله نهایی پیکارهای جام ملتهای آسیا در چین شود. تیم ما پس از استراحت صبح دیروز ، بعدازظهر به مدت 90دقیقه تمرین کم فشار و تاکتیکی را پشت سر گذاشت . تاکید مربیان تیم ملی در تمرین دیروز ، کم کردن فشار بر روی بازیکنان و کار با توپ بود. نکته جالب توجه تمرین دیروز ، حضور سهراب بختیاری زاده بود که به دعوت کادر فنی ، سه شنبه شب از اهواز راهی تهران شده بود. به نظر می رسد کادر فنی از بازگشت رحمان رضایی از ایتالیا قطع امید کرده که با دعوت از سهراب بختیاری زاده قصد کم کردن ضریب آسیب پذیری خط دفاعی را دارد. به هر حال سهراب در تمرین دیروز دوباره به جمع ملی پوشان پیوست و امروز هم قرار است با تیم تمرین کند. تیم ملی فوتبال کشورمان به احتمال فراوان بعدازظهر امروز در زمین شماره یک مجموعه ورزشی آزادی تهران تمرین خواهد کرد.بعدازظهر دیروز (پیش از تمرین تیم ملی) حسین فرکی ضمن بازدید از زمین شماره یک ، با مهندس وزیری مدیر مجموعه آزادی گفتگو کرد تا برنامه تمرین امروز با هماهنگی مجموعه پیاده شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر