jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۵۷۱   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

گروه سیاسی: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دوام و پایداری کشور را تنها در سایه اتحاد میسر دانست و گفت: با وجود همه دشمنی‌ها و توطئه‌های بیگانگان و حضور گسترده نظامی آنها در اطراف ایران، کشورمان از امنیت و پایداری بسیار خوبی برخوردار است. به گزارش واحد مرکزی خبر، سردار محمدعلی جعفری در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه افسری و تربیت پاسدارامام حسین(ع)‌ با بیان این که یکی از مقاطع حساس تاریخی انقلاب را پشت سر گذاشتیم، افزود: در این فضا وظیفه دانشجویان پاسدار، ارتقای سطح علمی و معنوی و آمادگی هرچه بیشتر برای دفاع از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پاسدارییک شغل نیست؛ بلکه انجام وظیفه و تکلیف الهی و انقلابی است و با این نگرش، همه سختی‌ها آسان می‌شود.

وی با اشاره به تهدیدهای اصلی که متوجه دهه چهارم انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: پاسدار باید برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، بصیرت خود را در مسائل سیاسی و فرهنگی به بالاترین درجه برساند تا بتواند با تهدیدهای جدید، آگاهانه مقابله کند.

سردار جعفری تاکید کرد: با وجود حوادث و فتنه‌های اخیر، آرامش امروز ایران مرهون تحمل مردم، ایثار بسیجیان و پاسداران است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر
نظرسنجی بیشتر
پیش بینی شما از نتیجه دربی استقلال و پرسپولیس ؟
برد استقلال
برد پرسپولیس
تساوی