jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۴۹۵۴ ۱۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۲:۰۱

سعید معروف پاسور تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در پانزدهمین دوره مسابقات جام ملت های آسیا در فیلیپین به عنوان بهترین بازیکن این دوره از مسابقات شناخته شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از مالزی، پس از پایان این مسابقات سعید معروف به عنوان بهترین بازیکن این مسابقات معرفی شده و جایزه ویژه ای را دریافت کرد.

بر اساس این گزارش، سید محمد موسوی دفاع تیم ملی والیبال ایران نیز به عنوان بهترین دفاع این دوره از مسابقات معرفی شد.

تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران عصر امروز (دوشنبه) با شکست مقابل تیم ملی والیبال ژاپن به عنوان نایب قهرمان آسیا دست یافت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر