jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۳۳۴   ۰۸ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۲۵

مرد 54ساله ای که پس از به آتش کشیدن سرایدار یک گاراژ موجب مرگ او شده است ، با تیراندازی ماموران پلیس آگاهی دستگیر شد.

به گزارش خبرنگارما ، در سوم مرداد به مرکز فوریتهای پلیس 110 اطلاع داده شد در حالی که سرایدار یک گاراژ به نام عبدالله مشغول نگهبانی بود ، مردی به او مراجعه کرد و گفت قصد دارد در گاراژ مشروب بنوشد. عبدالله در برابر این درخواست مقاومت کرد اما مرد مراجعه کننده با بنزین او را به آتش کشید و از محل متواری شد. 18روز پس از این حادثه به قاضی ویژه قتل دادسرای جنایی تهران اطلاع داده شد مرد سرایدار به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است . با صدور دستور قضایی ، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم فراری تحت تعقیب پلیس آگاهی قرار گرفت . با بررسی این پرونده در شعبه 10 پلیس آگاهی تهران ماموران با عزیمت به محل و تحقیق با توجه به اظهارات یکی از شاهدان هویت متهم را به نام محمود - م شناسایی کردند. گزارش حاکی است ، در مرحله بعدی ماموران پس از اطلاع از قرار ملاقات متهم با فرزندش در حوالی یافت آباد محل را به محاصره خود درآوردند و عامل جنایت با مشاهده ماموران فرار کرد. درپی این ماجرا ، تعقیب متهم آغاز شد و دقایقی بعد با تیراندازی هوایی کارآگاهان ، متهم دستگیر و به آگاهی منتقل شد. متهم اعتراف کرد وقتی قصد داشتم تا در محل گاراژ مشروب بخورم ، سرایدار از من خواست تا محل را ترک کنم . از آنجا که همه در محله از من حساب می بردند این برخورد سرایدار مرا عصبانی کرد ؛ بنابراین با ترک محل به پمپ بنزین رفتم و پس از تهیه 4 لیتر بنزین او را به آتش کشیدم . در پی این اعترافات ، متهم با صدور قرار بازداشت موقت در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت تا تحقیقات تکمیلی از وی صورت پذیرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر