jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۲۶۳   ۰۷ شهريور ۱۳۸۲  |  ۱۵:۳۷

جام جم آنلاین - پس از قطعی برق 250 هزار نفر از اهالی لندن و جنوب شرق انگلیس در روز پنجشنبه مسوولین تحت فشار قرار گرفته اند تا هر چه سریعتر دلیل آنرا بیابند.

بی بی سی گزارش داد: از استفان تیمس وزیر انرژی خواسته شده است تا سریعا گزارشی در این خصوص تهیه و در اختیار مقامات و رسانه ها بگذارد.
کن لیوینگستون ، شهردار لندن نیز حادثه را بی احترامی کامل نسبت به ساکنین لندن دانست .
گفتنی است در ساعت 26/18 پنجشنبه به وقت محلی برق لندن و جنوب شرق انگلیس ساعتها خاموش شده و رفت و آمد 1800 قطار در این مسیر کاملا متوقف شده و مردم در قطارها زندانی شدند.
اما شبکه راه آهن آسیبی ندید و صبح جمعه مجددا سرویس های رفت و آمد احیا شد.
از سال 1987 که طوفان باعث قطعی برق شده بود این حادثه بی سابقه ذکر شده است .
مارک فایربون ، رئیس شبکه ملی برق ضمن معذرت خواهی از مردم گفت : قول می دهد تا چنین حادثه ای دوباره تکرار نشود.
تحقیقات اولیه نشان می دهد اختلال در توزیع برق در یکی از پست های برق لندن دلیل قطع برق بوده است اما بررسی در این باره هنوز ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر