jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۷۹۴۰۳   ۱۸ شهريور ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: مرد رزمی‌کار که به دنبال مشاجره مادر و خاله‌اش، از وی کینه به دل گرفته و با مراجعه به خانه خاله‌اش در شهرستان فسا، او را با چوبدستی به قتل رسانده و از محل حادثه گریخته بود، دستگیر شد. به گزارش «جام‌جم»، در یکی از روزهای تابستان سال گذشته، یکی از شهروندان شهرستان فسا از توابع استان فارس، با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از قتل زن همسایه‌اش به نام کوکب خبر داد. ماموران پس از این تماس، به محل حادثه اعزام شدند که معلوم شد زن صاحبخانه، کنار تختخوابش به قتل رسیده است.

کارآگاهان جنایی با هماهنگی قضایی، جسد را به پزشکی قانونی انتقال دادند و به بررسی محل حادثه پرداختند که معلوم شد؛ اموال منزل مقتول به سرقت نرفته است و احتمال این که وی قربانی اختلاف شده باشد، قوت گرفت.

تحقیقات برای یافتن عامل جنایت ادامه داشت که کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند که کوکب زن صاحبخانه بر اثر خفگی و اصابت چوبدستی به سرش به قتل رسیده است.

ردپای یک آشنا در قتل

با مشخص شدن دلیل مرگ وی، کارآگاهان جنایی به تحقیقات خود ادامه دادند تا این که معلوم شد مقتول با خانواده خواهرش، بشدت اختلاف داشته و دامنه این اختلاف‌ها هر روز بیشتر می‌شده است. به این ترتیب ماموران رفت و آمدهای اعضای خانواده خواهر وی را به طور نامحسوس زیر نظر گرفتند، تا این که معلوم شد شهرام، خواهرزاده (23 ساله)‌ مقتول یک شب قبل از کشف جسد، در حوالی خانه وی پرسه می‌زد.

با به دست آمدن این اطلاعات، کارآگاهان به یقین رسیدند که وی باید در قتل خاله‌اش نقش داشته باشد. بنابراین، وی را 3 روز قبل با هماهنگی قضایی دستگیر کردند و برای ادامه تحقیقات به مرکز پلیس انتقال دادند.

شهرام متهم در بازجویی‌های پلیسی هرگونه دخالت در قتل خاله‌اش را انکار کرد تا عاقبت دچار عذاب وجدان شد و راز قتل وی را برملا کرد.

اعتراف به پایان یک اختلاف خونین

شهرام، مرد رزمی‌کار در اظهاراتش به پلیس گفت: مادر و خاله‌ام مقتول بر سر مسائل مختلف با هم مشاجره داشتند و چند هفته قبل از حادثه، شدت این درگیری‌ها بالا گرفت.

شب حادثه در خانه بودم که مادرم با حالت‌ عصبانی به خانه برگشت. وقتی علت ماجرا را از او سوال کردم، بیان کرد دوباره با خاله‌ام دعوا کرده است.

مرد قاتل ادامه داد:‌ آن شب بشدت عصبانی شدم و کنترلم را از دست دادم و تصمیم گرفتم خاله‌ام را تنبیه کنم تا دیگر مادرم را اذیت نکند. بنابراین با برداشتن چوبدستی به خانه وی رفتم و زنگ در را به صدا درآوردم. خاله‌ام به گمان این که من برای مهمانی به خانه‌اش آمدم، مرا به اتاق دعوت کرد و چند لحظه‌ای به اتاق خواب رفت و من به دنبالش رفتم و او را در این محل به قتل رساندم و از دیوار خانه فرار کردم.

بنابراین گزارش، متهم با قرار قانونی روانه زندان شد تا بزودی پس از ادامه تحقیقات، صحنه جنایت را بازسازی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر