jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۷۸۶۸۹   ۱۵ شهريور ۱۳۸۸  |  ۰۰:۵۱

گروه جامعه:‌ صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، با اشاره به وضعیت دریافت شهریه از دانشجویان شبانه دانشگاه‌ها در سال تحصیلی جدید، اعلام کرد: با توجه به این ‌که سهم دانشگاه‌ها از اعتبار وام شهریه هنوز مشخص نشده است، دانشگاه‌ها حق دارند کل شهریه هر ترم را به صورت علی‌الحساب از دانشجویان دریافت کنند و پس از وصول وام شهریه آن را به دانشجویان بازگردانند.

براساس این خبر در دفترچه‌های انتخاب رشته کنکور بیشتر دانشگاه‌ها اعلام شده است که دانشگاه‌ها از ارائه خوابگاه معذورند و شهریه در حد منابع تخصیص یافته از صندوق پرداخت شود؛ بنابراین با توجه به این ‌که هنوز اعتبار وام شهریه به صندوق ارائه نشده و صندوق رفاه نیز وامی به دانشگاه‌ها پرداخت نکرده، دانشگاه‌‌ها می‌توانند تا زمان دریافت اعتبار وام، شهریه را به صورت علی‌الحساب از دانشجویان دریافت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر