Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۶۹۴۵۴ ۰۷ مرداد ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۳

گروه سیاسی: مجید علوی طی حکمی از سوی رئیس‌جمهور قائم‌مقام وزارت اطلاعات شد. به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد در حکم خود خطاب به علوی آورده است: لازم است تا تعیین وزیر و اخذ رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی با نظارت بر کار معاونان و مدیران وزارتخانه نسبت به تمشیت امور وزارتخانه و ارائه گزارش به اینجانب اقدام کنید. احمدی‌نژاد اظهار امیدواری کرده است، علوی در هماهنگی و همکاری با هیات‌وزیران و انجام وظایف قانونی محوله در تحقق اهداف نظام موفق باشد. محسنی‌اژه‌ای که تا چند روز پیش وزیراطلاعات بود، عصر یکشنبه از سوی رئیس‌جمهور عزل شد.

احمدی‌نژاد خود سرپرستی این وزارتخانه را برعهده گرفته است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر