jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۵۳۴۳   ۳۰ خرداد ۱۳۸۲  |  ۲۱:۲۳

علیزاده ، رئیس کل دادگستری استان تهران اعلام کرد: پرونده سعید عسکر و همدستانش و سایر دستگیرشدگان حوادث اخیر تهران در حال تکمیل است و به محض آماده شدن این پرونده ها، متهمان محاکمه می شوند.

تقدیر وزیر علوم از نیروی انتظامی

همچنین نشست مشترک وزیر علوم و روسای دانشگاه های کشور و فرمانده نیروی انتظامی در محل آن وزارتخانه برگزار شد. در این نشست که به منظور بررسی شیوه های تعامل نیروی انتظامی و دانشگاه های کشور، در جهت استقرار، نظم و امنیت اجتماعی برگزار شد، ابتدا معین از زحمات نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت و حفظ آرامش محیطهای دانشگاهی تقدیر کرد و با توجه به نوع مدیریت ناجا در کنترل شرایط انتظامی گفت : در این دو هفته اخیر بر ما معلوم شد که نیروی انتظامی هم در عرصه علمی و هم در عرصه کنترل بحران موفق عمل کرده است . وی با اشاره به ضعف اطلاع رسانی در کشور تاکید کرد که اگر اطلاع رسانی بموقع ، صحیح ، سریع و با دقت صورت گیرد، رسانه های خارجی نخواهند توانست از کاه ، کوه درست کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مهم‌ترین عاملی که موجب عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد اتخاذ مواضع قاطعانه و محکم از سوی جمهوری اسلامی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر