jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۵۱۵۱   ۲۵ خرداد ۱۳۸۲  |  ۲۱:۴۴

محمدرضا طالقانی ، رئیس فدراسیون کشتی درخصوص استعفای رسول خادم از حوزه مدیریت فنی ، علمی و فرهنگی این فدراسیون گفت : تصور این مساله برای من مشکل است .

ضمن این که دوست نداشتم نامه وی را در رسانه ها ببینم . حالا که خادم استعفا کرده است ، حتما باید در جلسه ای با وی ، دلایل استعفا را جویا شوم . وی افزود: قرار بود بامداد امروز برای شرکت در جلسه هیات رئیسه فیلا راهی لوزان سوئیس شوم ، اما من به این سفر نمی روم ولی دکتر توکل به همراه استاد امیر حمیدی راهی این سفر خواهند شد. طالقانی خاطرنشان کرد: خادم ، فدراسیون را در جریان استعفای خود قرار نداده بود و ما با تشکیل جلسه ای ، درخصوص مسائل مطرح شده در نامه وی صحبت خواهیم کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر