jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۵۱۵۱   ۲۵ خرداد ۱۳۸۲  |  ۲۱:۴۴

محمدرضا طالقانی ، رئیس فدراسیون کشتی درخصوص استعفای رسول خادم از حوزه مدیریت فنی ، علمی و فرهنگی این فدراسیون گفت : تصور این مساله برای من مشکل است .

ضمن این که دوست نداشتم نامه وی را در رسانه ها ببینم . حالا که خادم استعفا کرده است ، حتما باید در جلسه ای با وی ، دلایل استعفا را جویا شوم . وی افزود: قرار بود بامداد امروز برای شرکت در جلسه هیات رئیسه فیلا راهی لوزان سوئیس شوم ، اما من به این سفر نمی روم ولی دکتر توکل به همراه استاد امیر حمیدی راهی این سفر خواهند شد. طالقانی خاطرنشان کرد: خادم ، فدراسیون را در جریان استعفای خود قرار نداده بود و ما با تشکیل جلسه ای ، درخصوص مسائل مطرح شده در نامه وی صحبت خواهیم کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر