jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۴۵۲۴   ۰۷ خرداد ۱۳۸۲  |  ۲۱:۳۵

پرونده متهم جنایت در ویلای قیطریه تهران روز گذشته به دستور قاضی جنایی به دیوان عالی کشور فرستاده شد. به گزارش خبرنگار ما ، پس از محاکمه و صدور حکم قصاص

برای علیرضا - ه که متهم است 5نفر را در ویلای قیطریه تهران به قتل رسانده است ، روز گذشته وکیل تسخیری متهم با ارائه لایحه دفاعی برای موکل خود، آخرین مراحل پرونده را بررسی کرد. با ضمیمه شدن لایحه دفاعی از سوی وکیل متهم ، قاضی جواد اسماعیلی پرونده را برای رسیدگی به صورت فوق العاده به دیوان عالی کشور فرستاد. قاضی جواد اسماعیلی ، رئیس شعبه 1157 به خبرنگار ما گفت : همان گونه که شاهد بودید، این متهم به صورت فوق العاده آخرین جلسه محاکمه خود را سپری کرد. از آنجا که این جنایت احساسات عمومی جامعه را جریحه دار کرده است ، بر اساس هماهنگی های صورت گرفته با قضات محترم دیوان عالی کشور، قرار است پرونده خارج از نوبت رسیدگی شود و در صورت تایید حکم ، به شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی تهران فرستاده خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر