jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۳۶۱۰۳   ۲۶ بهمن ۱۳۸۷  |  ۱۷:۰۸

کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی ناظران و داوران ایرانی مسابقات فوتبال جام AFC را اعلام کرد.

به گزارش مهر ، بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا داوران و ناظران کشورمان برای حضور در 6 دیدار جام AFC  که روز 10 مارس (20 اسفند) برگزار خواهد شد ، دعوت شدند.

بر این اساس، هدایت ممبینی به عنوان داور وسط با کمک داود رفعتی و علیرضا یزدانی روز 20 اسفند دیدار العربی کویت و الروبا عمان را از گروه C قضاوت خواهند کرد. داور چهارم این دیدار نیز اکبر بخشی زاده خواهد بود.

درهمین روز مسعود عنایت رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ناظر دیدار تیم های «مارینرز» استرالیا و «پوهانگ استیلرز» کره جنوبی خواهد بود. همچنین حسین عسگری در گروه E دیدار هیوندای کره و ناگویای ژاپن را نظارت می کند.

در گروه G علیرضا فغانی داور چهارم دیدار تیم های چنبوری تایلند و ایسترن هنگ کنگ خواهد بود.

در گروه H ، جهانبازی با کمک کریمی و فروغی دیدار تیم های والنسیا مالدیو و پرومنتال تایلند را قضاوت خواهد کرد.

همچنین در گروه H، محسن ترکی ، حیدرشکور و رضا سخندان دیدار کاوازاکی ژاپن و سیتانون چین را قضاوت می کنند. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر