jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۳۵۱۷   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۲۱:۱۸

جواد رفوگر ، دبیر فدراسیون کشتی دیروز به عباس جدیدی و بابک نورزاد هشدار داد اگر در مرحله دوم اردوی تدارکاتی شایستگان کشتی ایران حاضر نشوند ، حق شرکت در رقابت های بین المللی جام تختی را نخواهند داشت .

این اردو از امروز آغاز می شود. رفوگر که با ایرنا گفتگو می کرد ، افزود: کمیته فنی فدراسیون کشتی با توجه به سوابق این 2کشتی گیر در میادین ملی ، آسیایی و بین المللی ، آنان را به مرحله اول اردوی تدارکاتی دعوت کرد ، ولی آن 2بدون اطلاع ، در اردو شرکت نکردند. رفوگر مکان و زمان برگزاری مسابقه های جام تختی را در رشته فرنگی 26 ، 27 و 28 اردیبهشت در سنندج و رقابت های آزاد را اول و دوم خردادماه در تهران اعلام کرد. به گفته رفوگر ، در رشته آزاد تاکنون 2تیم امریکا و مغولستان اعلام آمادگی کرده اند و در رشته فرنگی امریکا، ترکمنستان ، ترکیه ، بلغارستان و چند کشور از آسیای مرکزی ، تیمهای خود را به سنندج اعزام خواهند کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر