jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۲۹۳۲۸   ۲۳ دی ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۰

گروه فرهنگ و هنر: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران قرار است موزه دائمی انقلاب را در فرهنگسرای انقلاب دایر کند که به گفته قائم‌مقام این سازمان، فاز اول این موزه دائمی در سی‌امین سالگرد پیروزی انقلاب افتتاح می‌شود. مجید سرسنگی، قائم‌مقام سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران درباره تاسیس موزه انقلاب به فارس گفت: کارهای موزه انقلاب در دست انجام است و با برنامه‌ریزی صورت گرفته، امسال در ایام پیروزی انقلاب اسلامی فاز اول موزه در فرهنگسرای انقلاب افتتاح می‌شود.

وی افزود: انقلاب ما جدا و متمایز با دیگر انقلاب‌های دنیاست، اما در این مدت فضایی دائمی برای انقلاب اختصاص داده نشده و هر کاری که در این زمینه صورت گرفته موقتی بوده و ما جایی را نداریم که به صورت دائمی داشته باشیم.

سرسنگی درباره موزه دائمی انقلاب بیان کرد: این موزه به صورت دائمی بوده و شامل ماکت، اسناد و مدارک دوران انقلاب است تا شهروندان از آن استفاده کنند و از سوی دیگر مهمانان خارجی نیز از این نمایشگاه دیدن کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر