jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۲۸۸۴۵   ۲۴ دی ۱۳۸۷  |  ۰۸:۵۵

زن سالخورده‌ای که به بهانه فریب رانندگان در امر ازدواج، با تبانی دختر و پسرش از آنها اخاذی می‌کرد ، از سوی پلیس دستگیر شد.

هاشمیان، دادیار شعبه یکم دادسرای جنایی تهران با اشاره به خبر دستگیری یک زن سالخورده به «جام‌جم» گفت: چندی پیش مرد راننده‌ای به دادسرا مراجعه و از 3 زن و مرد به اتهام اخاذی شکایت کرد و گفت: در خیابان کمیل، زن سالخورده‌ای به عنوان مسافر سوار خودرویم شد و در میانه راه پس از گفتگو با من وقتی پی برد من مجردم، ادعا کرد که دختر یکی از اقوامش ازدواج نکرده و اگر تمایل داشته باشم، می‌تواند مقدمات آشنایی ما 2 نفر را فراهم کند که پذیرفتم و روز بعد در یکی از پارک‌های تهران با دختر جوان ملاقات کردم و قرار شد هفته بعد هم او را ببینم و 50‌هزار تومان هم به زن سالخورده پرداخت کردم.

روز بعد هنگام عبور از یکی از محله‌های تهران، مردی به عنوان مسافر سوار خودرویم شد و گفت مامورا نتظامی است و از ملاقات من با دختر جوانی اطلاع دارد و اگر مبلغ 100 هزار تومان به وی نپردازم، مرا دستگیر و به مرکز پلیس منتقل می‌کند. بناچار پول را به وی پرداخت کردم و دیگر از زن سالخورده و زن و مرد دیگر خبری نشد، گمان بردم آنها با همدستی هم مبادرت به اخاذی کرده‌اند. به دنبال این شکایت زن سالخورده دستگیر و به طعمه قرار دادن دختر خود با همدستی پسرش برای  اخاذی از مردم اعتراف کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر