jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۲۶۱۰۲   ۰۹ دی ۱۳۸۷  |  ۰۸:۴۷

بر اثر نشت آبگرمکن دیواری، جوان فوتبالیست در منزلش دچار گازگرفتگی شد و فوت کرد.

به گزارش «جام‌جم»، شامگاه هفتم دی امسال ، یکی از اهالی چهارراه سبلان تهران با سامانه 125 آتش‌نشانی تماس گرفت و از مسمومیت مرد همسایه‌اش بر اثر گازگرفتگی اطلاع داد.

پس از این تماس، ماموران ایستگاه 71 آتش‌نشانی تهران به محل حادثه در طبقه دوم ساختمانی در چهارراه سبلان تهران عزیمت کردندو در بررسی از محل پی بردند که مرد صاحبخانه به نام وهاب زاکانی، فوتبالیست 22 ساله تیم استقلال جنوب بر اثر گازگرفتگی دچار مسمومیت شده و فوت کرده است.

به این ترتیب با هماهنگی قضایی، جسد وی به پزشکی قانونی انتقال یافت و ماموران پس از قطع انشعاب گاز، به بررسی علت وقوع حادثه پرداختند که معلوم شد بر اثر نشت گاز آبگرمکن دیواری، جوان فوتبالیست دچار گازگرفتگی شده و جان خود را از دست داده است.

بهروز تشکر ، مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی با اشاره به این حادثه دردناک به «جام‌جم» گفت: متاسفانه هر سال شاهدیم که با شروع فصل سرما، توجه به هشدارها و توصیه‌های ایمنی از سوی سازمان آتش‌نشانی به مفهوم واقعی کلمه مورد توجه مردم قرار نمی‌گیرد و همین موضوع سبب می‌شود تا شاهد مرگ و میر ناشی از گازگرفتگی باشیم.

وی افزود: بدیهی است اگر مردم نسبت به کنترل وسایل گازسوز خود با استفاده از متخصصان اقدام کنند و همیشه براین اندیشه باشند که خطر در یک قدمی آنها قرار دارد، شاهد کاهش مرگ از سوی قاتل نامرئی خواهیم بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر