jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۲۲۶۰   ۱۷ فروردين ۱۳۸۲  |  ۲۱:۱۳

رئیس مجلس دیروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی ، عملکرد صدا و سیما در پوشش اخبار جنگ امریکا علیه عراق را خوب توصیف کرد و گفت : این خوب بودن به معنای بی عیب و نقص بودن نیست .

حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی اضافه کرد: صداوسیما باید نسبت به این واقعه بی طرف باشد ولی طبیعی است که در مواردی ، خبر تجاوز را باید متمایز کنند ، ضمنا باید توجه داشته باشیم که تبلیغات آن طرف هم وسیع است . کروبی خاطر نشان کرد: تا حدی که من برنامه های صداوسیما را دیدم ، بد نبود ولی یک مورد پیش آمد که فورا به یکی از مسوولان صداوسیما تذکر دادم و گفتم این عبارت صحیح نیست رئیس مجلس افزود: رئیس سازمان صداوسیما عضو شورای عالی امنیت ملی است . با تذکراتی که می دانم از طرف رهبری به صداوسیما داده شده ، طبعا این رسانه به سیاست های شورای عالی امنیت ملی توجه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مهم‌ترین عاملی که موجب عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد اتخاذ مواضع قاطعانه و محکم از سوی جمهوری اسلامی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر