jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۱۶۲۵۹   ۲۲ آبان ۱۳۸۷  |  ۰۰:۰۵

گــروه ســیاسی: فرمانده پدافند هوایی قرارگاه خاتم‌الانبیا اعلام کرد: پدافند هوایی کشور با استفاده از تجهیزات جدید پدافند و اتکا به نیروهای داخلی، در تمام سطوح به‌ استقلال کــامــل رســیـده و در سـاخـت و بـهینه سازی جنگ افزارهای پدافندی و تاکتیک‌ها، کاملا به‌روز شده است. بــه گــزارش مــهــر، امــیـر سرتیپ خلبان امیر میقانی در مراسم صــبـحـگـاه عمومی در جمع مسوولان و فرماندهان ستاد پدافند هوایی، گفت: پدافند هوایی در دفاع از حریم هوایی ایران اسلامی همواره هوشیار خواهد بود.

امیر میقانی ضمن تبیین وضعیت آمادگی و توان دفاعی پدافند هوایی گفت: مسلم بدانید، پدافند هوایی با به کارگیری آنچه در توان دارد، با ایجاد استقلال کامل در تمام سطوح و در ساخت و بهینه‌سازی جنگ‌افزارهای پدافندی و تاکتیک‌های به کار گرفته شده کاملا به روز شده و در مقابله با تجاوزگران احتمالی دشمن، ســد مــســتــحــکـم دفـاعـی بـنـا کـرده و ایـن خود یکی از افتخارات نیروهای مسلح و میهن عزیزمان ایران اسلامی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر