jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۸۹۱۲   ۲۱ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۰:۱۶

با تمهیدات فراهم آمده، پرداخت مبلغ خرید به دارندگان پایانه‌های فروش شرکت تجارت الکترونیک پارسیان هم‌اکنون به صورت روزانه انجام می‌گیرد. به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با بیان این که در سال گذشته 300 فروشگاه کالا و خدمات جدید با این شرکت قرارداد بسته‌اند، گفت: در حال حاضر تعداد فروشگاه‌های مجازی طرف قرارداد ما 790 فروشگاه است که تا پایان سال جاری به 1100 فروشگاه در سطح کشور افزایش خواهد یافت.

وی در ادامه افزود: تعداد انواع کارت‌های الکترونیکی صادره توسط بانک پارسیان  تا پایان سال گذشته 3 میلیون و 500 هزار کارت بوده که این رقم در مقطع کنونی به 4 میلیون و 88 هزار کارت رسیده و در نظراست که این تعداد تا پایان سال جاری حداقل به 5 میلیون کارت افزایش یابد. پورسعید در همین راستا افزود: به زودی برای تمامی دارندگان حساب‌های جاری، قرض‌الحسنه و کوتاه‌مدت بانک پارسیان کارت صادر خواهد شد.

پورسعید همچنین از طراحی و ارائه خدمات جدیدی همچون کارت هوشمند و کیف پول الکترونیک پارسیان در آینده بسیار نزدیک خبر داد و تصریح کرد که در طراحی این دو محصول نیز از فناوری بسیار پیشرفته و ایمن سود خواهیم برد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر