jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۰۶۵۵۸   ۱۴ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۱:۵۹

رئیس کمیسیون عمران مجلس از برگزاری جلسات مشترک اعضای این کمیسیون با «پرویز داودی» معاون اول رئیس‌جمهور برای پیگیری مشکلات ایجاد شده در اجرای طرح‌های عمرانی در کشور خبر داد.

«علی‌اکبر آقایی» در گفتگو با ایرنا افزود: نمایندگان در دیداری که با دکتر احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور داشتند، آثار و مشکلات ناشی از اجرایی نشدن طرح‌های عمرانی را با وی مطرح کردند.

آقایی افزود: رئیس‌جمهور به وزرای عمرانی کابینه و نیز معاون اول خود دستور داده که این مشکلات را مورد رسیدگی قرار دهند که به دنبال آن چندی پیش نخستین جلسه نمایندگان کمیسیون عمران با داودی برگزار و نمایندگان دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.

به گفته رییس کمیسیون عمران مجلس، قرار است این جلسات در هفته‌های آینده نیز استمرار یابد.

آقایی با بیان این که با گذشت هفت ماه از ابلاغ قانون بودجه 1387 کل کشور، تنها 23 درصد از بودجه بخش عمرانی جذب شده است، گفت: این امر به عدم تحقق درآمدهای دولت باز می‌گردد ضمن این که کسری بودجه در بخش‌های جاری نیز بر این مسأله اثر گذار بوده است.

رئیس کمیسیون عمران افزود: نمایندگان سؤالات خود را به معاون اول رئیس‌جمهور ارائه کرده‌اند و منتظر پاسخ‌های دولت به این سؤالات هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر