jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۹۸۹۷   ۰۶ بهمن ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۸

به منظور امنیت بیشتر دانش آموزان در مسیر مدرسه هنگام عبور از معابر ، طرح گذربان مدرسه با شیوه ای جدید اجرا می شود.

گذربانان مدرسه در طرح جدید از میان دانش آموزانی انتخاب می شوند که پس از کسب آموزش ها و مهارت های لازم ، وظیفه هدایت و راهنمایی دانش آموزان را در رفت و آمد و احترام به قوانین به عهده می گیرند. وزارت کشور در این دستورالعمل ، مدارس دوره های ابتدایی و راهنمایی را برای اجرا در اولویت قرار داده است . گفتنی است ، گذربانان مدرسه ، جلیقه زرد رنگ بر تن دارند و به سوت اخبار و تابلوی ایست مجهز هستند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر