jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۹۸۸۳۶   ۰۹ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۰:۰۶

گروه اقتصاد: وزیر نیرو گفت: جالب است که برق یارانه‌ای را برای تبلیغ کولر گازی کشور خارجی هزینه می‌کنیم. به گزارش برنا، پرویز فتاح با اعلام این که ما در اجرای قانون مماشات می‌کنیم، گفت: به سفیر کشوری که کولر گازی آنها را در شرایط کمبود برق تبلیغ می‌کنیم، گفتم که بیشترین خدمت را به شما، صنعت برق ایران کرده و باید به ما جایزه دهید، چون ما برق را به‌صورت یارانه‌ای می‌دهیم و این کولرهای شماست که بازار ما را گرفته و مصرف برق را اینقدر افزایش داده است.

وزیر نیرو ادامه داد: در این وضعیت سختی که از نظر کمبود برق بر ما می‌گذرد تابلوها با 10 پروژکتور کولر گازی کشور خارجی را تبلیغ می‌کنند که ما برای برخورد مراجعه کردیم؛ اما هیچ ابزاری نداریم.وی در خصوص مشکلات ایجاد شده برای روشنایی معابر گفت: طرح ما در جهت ساماندهی بوده و به معنای محدودیت و کاهش نیست.

فتاح، بهبود وضعیت فوق را شامل دو بخش برخورد با اسراف و تبذیر ذکر کرد و ادامه داد: ما نباید در معابر خیابان اسراف کنیم؛ ضمن آن‌که در مواردی که روشنایی معابر مرتبط با امنیت عمومی و اجتماعی است، آن را لازم و ضروری می‌دانیم.

وزیر نیرو، همچنین در خصوص استفاده نکردن اصناف از لامپ‌های کم‌مصرف انتقاد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر