jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۹۸۷۵   ۰۶ بهمن ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۳

مدیر کل سلامت محیط کار وزارت بهداشت گفت : استفاده از مواد غذایی تهیه شده در خارج از کاروان باعث ایجاد برخی مسمومیت ها می شود.

به گزارش ایسنا، دکتر علی اصغر فرشاد افزود: زایران باید مواد غذایی را در وعده های مشخص خود صرف کنند. وی با بیان این که در سالهای گذشته مواردی از تصادف زایران در خیابان های کشور عربستان روی داد، افزود: زایران باید به مسائل ایمنی و رانندگی توجه کافی داشته باشند. دکتر فرشاد خاطرنشان کرد: هنگام سنگ زدن به شیطان ، افراد بلندقامت باید از عینک های مخصوصی استفاده کنند تا از برخورد سنگ به چشم آنها پرهیز شود. وی بااشاره به تمرکز جمعیت و افزایش شیوع انتقال بیماری در بین زایران گفت : زایران ایرانی باید از ماسکهای کاغذی که از سوی مرکز بهداشت هیات پزشکی ایران در اختیار آنها قرار داده می شود، استفاده کنند تا از بروز ناراحتی های تنفسی جلوگیری شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو