jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۷۳۵   ۰۲ بهمن ۱۳۸۱  |  ۲۲:۲۴

جام جم آنلاین - مرد 59 ساله ای در امریکا به اتهام اغفال و قتل 2 زن به اعدام محکوم شد. به گزارش رویتر ، جان رابینسون اهل اولاته در کانزاس با قبول اتهام اغفال دو زن به بهانه بردن آنها به سفرهای ماجراجویانه

و سپس ربودن ، تجاوز و قتل آنها به اعدام محکوم شد.
رابینسون همچنین به اتهام قتل درجه اول و مرگ لینرا استاسی 19 ساله به سال 1985 که جسدش هرگز یافت نشد نیز اعتراف کرده است که دادگاه مجرم مذکور را یکبار دیگر به حبس ابد محکوم نمود.
قربانیان اصلی سوزی تروتن 27 ساله اهل میشیگان و ایزابلا لویکا 21 ساله هر دو دانشجوی دانشگاه بودند و اجسادشان در یک شبکه چوبی در مزرعه روستایی رابینسون در ژوئن 2000 کشف شد.
طبق گفته کارشناسان پزشک قانونی هر دو قربانی قبل از قتل مورد شکنجه های جسمی و جنسی زیادی شده و سپس به قتل رسیده اند.
چند روز بعد نیز 3 جسد دیگر در میسوری یافت شد که در این خصوص اتهام اصلی به رابینسون وارد شد چراکه نحوه قتل ها کاملا مشابه گزارش شده است .
دادگاه قربانیان میسوری نیز در اواسط سال جاری میلادی در میسوری برگزار خواهد شد.
کریستی بتیس دختر رابینسون در دادگاه تقاضای تخفیف کرد اما هیات منصفه در رای نهایی خود وی را مستحق مرگ دانست .
در مارس 2000 وقتی خانواده تروتن با مراجعه به پلیس از گم شدن دخترشان خبر داد ، پلیس رد پای تروتن را که براساس کار نزد رابینسون مراجعه کرده بود را یافت و پس از تحقیقات متعدد به این نتیجه رسید که رابینسون مظنون اصلی است و با آگاهی از گم شدن زن دوم یعنی ایزابلا دادگستری حکم جستجوی خانه رابینسون را صادر کرد و پلیس اجساد هردو قربانی را در انباری مزرعه وی یافتند.
زمان اجرای حکم رابینسون هنوز مشخص نشده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر