jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۹۶۰۳   ۲۹ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۰

دوره چهارم رقابت های تنیس آزاد ملبورن استرالیا دیروز برگزار شد و آندره آغاسی ، خوان فررو و فریوا، جواز صعود به دور بعدی را به دست آوردند.

در این رقابت ها که در ورزشگاه پارک ملبورن در جریان است ، آغاسی 6بر یک و 6بر 3کویلومو کوریا را برد، خوان فررو 6بر صفر، 6بر 3و 6بر 2مارموانکیک را شکست داد و وانیه فریرا 6بر 3، 6بر 4، 3بر 6و 6بر 3سرگیس سرکیسیان را پشت سر گذاشت . در پیکارهای زنان هم ونوس ویلیامز 2بر صفر نیکوله پدت را شکست داد، جاستین هنین بلژیکی 2بر یک لیندسی داونپورت امریکایی را مغلوب کرد. دانیله هانتا چووا 2بر صفر پتی اشنایدر را به زانو درآورد و ویرجینیا باسکوان هم 2بر صفر دنیسا چلاوکووا را پشت سر گذاشت .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر