jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۴۲۶   ۲۵ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۷

زن سارقی که متهم است طلاهای 70بچه را سرقت کرده ، روز گذشته عنوان کرد قصد دارد رضایت شاکیان را جلب کند.

به گزارش خبرنگار ما، در پی دستگیری زنی به نام لاله توسط ماموران کلانتری 152خانی آبادنو، وی اعتراف کرد با اغفال کودکانی که مقابل خانه خود در حال بازی بودند، آنها را سوار خودرو می کرده و به محله های خلوت انتقال می داده و سپس طلاهای آنها را به سرقت می برده است . با پیگیری و تحقیق درخصوص این پرونده ، به دستور قاضی شعبه 912 مجتمع قضایی بعثت ، اعترافات متهم به بیش از 90فقره سرقت رسیده است . وی روز گذشته درباره شاکیان خود گفت : چون 3باب منزل مسکونی دارد، قصد دارد با فروش یک باب از این خانه ها، رضایت شاکیان خود را جلب کند. او در ادامه گفت : اکنون به این نتیجه رسیده ام که کارم اشتباه بوده است و باید برای بچه ها بار دیگر طلا بخرم .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر