jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۹۰۴۱   ۱۶ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۶

وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با صدور اطلاعیه ای ، به داوطلبان ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی هشدار داد فریب مراکز غیرمجاز جذب دانشجو را نخورند.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است : وزارت علوم به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی برای عقد قرارداد پذیرش دانشجو، نمایندگی اعطا نکرده و ادعای نمایندگی دانشگاه ها از طرف اشخاص حقیقی یا شرکتها برای عقد قرارداد ورود به دوره های آموزش عالی ، کاملا مردود است و این وزارتخانه هیچ مسوولیتی را پذیرا نخواهد بود. به گزارش وزارت علوم ، شرکت در دوره های منتهی به مدارک رسمی حسب مورد، مستلزم قبولی در آزمون ورودی یا قبولی در دوره فراگیر دانشگاه پیام نور و یا دانشگاه های مجری دوره های نیمه حضوری است . براساس این اطلاعیه ، همچنین پذیرش برای دوره های آموزش عالی آزاد (کوتاه مدت) مستقیما با اطلاعیه پذیرش توسط دانشگاه های مجری دوره در روزنامه های کثیرالانتشار صورت می گیرد و اعلام پذیرش دانشجو در همه موارد اعم از دوره های بلندمدت منتهی به مدرک و دوره های کوتاه مدت منتهی به گواهینامه ، صرفا از طریق سازمان سنجش آموزش کشور یا دانشگاه های مجری دوره صورت می گیرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر