jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۹۰۴۱   ۱۶ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۶

وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با صدور اطلاعیه ای ، به داوطلبان ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی هشدار داد فریب مراکز غیرمجاز جذب دانشجو را نخورند.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است : وزارت علوم به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی برای عقد قرارداد پذیرش دانشجو، نمایندگی اعطا نکرده و ادعای نمایندگی دانشگاه ها از طرف اشخاص حقیقی یا شرکتها برای عقد قرارداد ورود به دوره های آموزش عالی ، کاملا مردود است و این وزارتخانه هیچ مسوولیتی را پذیرا نخواهد بود. به گزارش وزارت علوم ، شرکت در دوره های منتهی به مدارک رسمی حسب مورد، مستلزم قبولی در آزمون ورودی یا قبولی در دوره فراگیر دانشگاه پیام نور و یا دانشگاه های مجری دوره های نیمه حضوری است . براساس این اطلاعیه ، همچنین پذیرش برای دوره های آموزش عالی آزاد (کوتاه مدت) مستقیما با اطلاعیه پذیرش توسط دانشگاه های مجری دوره در روزنامه های کثیرالانتشار صورت می گیرد و اعلام پذیرش دانشجو در همه موارد اعم از دوره های بلندمدت منتهی به مدرک و دوره های کوتاه مدت منتهی به گواهینامه ، صرفا از طریق سازمان سنجش آموزش کشور یا دانشگاه های مجری دوره صورت می گیرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر