jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۸۹۴۱۷   ۳۰ تير ۱۳۸۷  |  ۱۹:۴۵

کمیته روابط خارجی مجلس عوام بریتانیا با انتشار گزارشی از نقض حقوق بشر توسط رژیم‌صهیونیستی در سرزمینهای اشغالی انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، در این گزارش اقدامات رژیم‌صهیونیستی در محاصره نوار غزه نقض قوانین بین‌‌المللی و تنبیه دسته جمعی مردم تلقی شده و این رژیم مورد انتقاد قرار گرفته است. این کمیته همچنین از دولت انگلیس خواسته است از تل‌آویو بخواهد به نقض قوانین و مقررات بین‌‌المللی پایان دهد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر