jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۹۲۰۷   ۲۷ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۰۹

گروه اقتصاد: مدیرعامل صندوق مهررضا(ع)‌ با بیان این که ساخت و ساز در انبوه‌سازی ارزان‌تر از روش‌های دیگر است، گفت: تلاشمان این است که تسهیلات مسکن را با هدف خانه‌دار کردن جوانان در اختیار انبوه‌سازان قرار دهیم. خلیل یسایی در گفتگو با برنا، درباره برنامه‌های صندوق مهررضا برای پرداخت وام ساخت مسکن به انبوه‌سازان اظهار کرد: صندوق مهررضا درصدد است با تامین منابع مالی خود، تسهیلاتی را به متولیان و پیمانکاران ساخت و ساز پرداخت کند.

وی گفت: صندوق مهررضا به منظور استفاده مفید و موثر از تسهیلات خود بویژه در بخش مسکن مطالعاتی انجام داده تا از تضییع منابع جلوگیری کند.

مدیرعامل صندوق مهررضا تصریح کرد: وام‌های مسکن صندوق مهررضا به فراخور نیاز هر استان و شهرستان به متقاضیان پرداخت می‌شود.

وی افزود: اولویت پرداخت تسهیلات ساخت مسکن به انبوه‌سازانی است که از مجوز لازم وزارت مسکن برخوردار باشند.

یسایی خاطرنشان کرد: صندوق مهررضا تنها در زمین‌هایی اقدام به ساخت و ساز می‌کند که از ویژگی زمین‌های 99ساله برخوردار باشند.

وی با اشاره به مطالعات انجام شده صندوق در بخش مسکن‌ خاطرنشان‌ کرد: در مطالعات انجام شده اعتقاد بر این است که صندوق مهررضا بتواند مسکن را از طریق پیمانکاران و انبوه‌سازان  که متولی ساخت و ساز هستند  دنبال کند تا این افراد در پی بهره‌مندی از تسهیلات صندوق و ساختن ساختمان‌ها،‌ مسکن‌ها را در اختیار جوانان قرار بدهند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر