jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۸۸۸۶   ۲۵ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۱

اردبیل - خبرنگار جام‌جم: نایب رئیس شورای شهر اردبیل گفت: یک پارک سرپوشیده آبی در دریاچه شورابیل اردبیل راه‌اندازی می‌شود. علیرضا دباغ عبداللهی در گفتگو با خبرنگار ما در اردبیل گفت: پارک سرپوشیده آبی که قرار است در دریاچه شورابیل ایجاد شود همانند پارک سرپوشیده آبی مشهد است. وی افزود: برای احداث و راه‌اندازی این پارک با یک سرمایه‌گذار بخش خصوصی وارد مذاکره شدیم که مصمم هستیم بزودی این طرح را عملیاتی کنیم.

به گفته وی، این دریاچه یکی از زیباترین مکان‌های گردشگری اردبیل بوده که باید امکانات لازم در این دریاچه جهت اجرای طرح‌های تفریحی و گردشگری ارائه شود، نایب رئیس شورای شهر اردبیل درخصوص ساماندهی رودخانه بالغلو نیز گفت: عملیات اجرایی فاز اول این رودخانه به اتمام رسیده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر