jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۸۸۸۴   ۲۵ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۱

شیراز - خبرنگار جام‌جم: زباله‌های شهر شیراز از 930 تن به 970 تن افزایش یافته است. اسکندری با بیان این که ورود میوه‌ها و مواد غذایی فصلی از ویژگی‌های فصل تابستان است، گفت: میزان حجمی زباله شهر شیراز در این فصل بیش از 40 تن افزایش داشته و به رقم 970 تن در روز رسیده است و این رقم در آینده نزدیک به 980 تن نیز خواهد رسید.اسکندری افزود: بیشترین حجم زباله در این ایام مربوط به میوه و تره‌بار فصلی مانند هندوانه و طالبی است و افزایش حجم زباله در این ایام سبب افزایش فعالیت کاری نیروهای خدماتی سازمان بازیافت نیز شده است.

اسکندری از شهروندان خواست برنامه جمع‌آوری زباله را مدنظر قرار دهند، چرا که فصل گرما احتمال فساد زباله و به موازات آن آلودگی هوا را افزایش داده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر