jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۸۸۶۶   ۲۵ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۱۳

گروه اقتصاد: مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار ایران از واگذاری سیمکارت‌های دائمی‌ 150 هزار تومانی و اعتباری همراه اول ظرف 2 هفته یک بار خبر داد. وحید صدوقی به فارس گفت: واگذاری سیمکارت‌های دائمی 288 هزار تومانی همراه اول نیز از روز گذشته در 1600 دفتر خدمات ارتباطی به روز شده و مشترکان می‌توانند با مراجعه به دفاتر، سیمکارت خود را در همان روز ثبت‌نام، دریافت کنند.

وی از پیشی‌گرفتن تعداد مشترکان تلفن همراه از تلفن ثابت در برخی استان‌ها خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر در استان‌هایی چون تهران و فارس، تعداد دارندگان تلفن همراه بیشتر از دارندگان تلفن ثابت است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر