jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۸۸۴۵۳   ۲۶ تير ۱۳۸۷  |  ۱۳:۲۱

احمدی‌نژاد در دیدار با رییس مجلس نخجوان:

تهران و باکو روابط خدشه‌ناپذیری دارند

دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه روابط دو ملت ایران و آذربایجان خدشه‌ناپذیر و مستحکم است، گفت: مردم دو کشور دوست و برادر هم و در غم و شادی شریک یکدیگر هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ، دکتر احمدی‌نژاد عصر دیروز سه‌شنبه در دیدار «آصف طالب‌اف» رییس مجلس نخجوان با استقبال از گسترش همکاری‌های دوجانبه در همه زمینه‌ها اظهار داشت: ایران و آذربایجان دارای روابط ریشه‌دار تاریخی و دارای نقاط اشتراک فرهنگی فراوانی هستند.

وی افزود: رشد و توسعه روابط دوجانبه موجب عمیق‌تر شدن هر چه بیشتر برادری و دوستی میان تهران و باکو خواهد شد و چنانچه در حال حاضر هم دو کشور همیشه یار و مددکار هم هستند.

رییس مجلس نخجوان نیز در این دیدار با اشاره به روابط ریشه‌دار جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان خواستار گسترش همکاری‌های دوجانبه شد.

آصف طالب‌اف، با یادآوری سفر دکتر احمدی‌نژاد به نخجوان گفت: مردم نخجوان از سفر پرخیر و برکت شما و افتتاح پروژه‌های گازرسانی به مردم منطقه به نیکی یاد می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر