jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۸۱۹۲   ۲۲ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۶

گروه فرهنگ و هنر: ‌رئیس مرکز پژوهش‌های عربی و اسلامی روسیه از برگزاری مسابقه عکاسی اسلام دراین کشور خبر داد. پروفسور ویتالی نائومکین با اعلام این خبر گفت: این نخستین مسابقه عکاسی مردم روسیه است که با هدف نزدیک کردن ملیت‌ها، ادیان و فرهنگ‌های گوناگون برگزار می‌شود. به‌گفته او، هدف از این برنامه، افزایش دانش جامعه درباره اسلام در جهان است. این روش بسیار خوبی برای توسعه روابط روسیه و جهان اسلام به‌شمار می‌رود؛ به کمک عکس‌ها می‌توان مردم را به یکدیگر نزدیک کرد.وی خواست که برای این مسابقه بیشتر عکس‌های روشن و شادی آفرین فرستاده شود. این اندیشمند روس وعده داد که هیچ‌ گونه سانسوری در این مسابقه صورت نخواهد گرفت و هیات داوران تمامی کارهای ارسالی را نگاه خواهد کرد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر