jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۸۰۶۶   ۲۴ تير ۱۳۸۷  |  ۱۰:۲۵

مدیرعامل استقلال می‌گوید: به قول خود به هواداران پرسپولیس پایبندم و برای همین، خیال مصطفوی راحت باشد که بازیکن از این تیم جذب نمی‌کنیم.

علی فتح‌الله‌زاده که این روزها ناخواسته وارد جنگی لفظی و به نوعی کری‌خوانی با داریوش مصطفوی، همتای سرخش شده ‌ مذاکره با علیرضا نیکبخت‌واحدی را قویا رد کرد و گفت: من به قولی که به هواداران پرسپولیس داده‌ام، پایبندم و سرخ‌ها خیالشان راحت باشد که امسال بازیکنی را از جمع‌آنان نخواهیم گرفت.

وی در توضیح این مساله به «جام‌جم» افزود: به طور مسلم اگر می‌خواستیم بازیکنی از این تیم جذب کنیم، می‌توانستیم عباس آقایی و حسین کعبی را بگیریم که هر کدام برای خود یک تیم هستند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر