jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۷۷۹۶   ۲۰ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۴۸

گروه سلامت: رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران نسبت به شیوع یک بیماری ویروسی در کشور طی هفته‌های اخیر هشدار داد. دکتر ایرج خسرونیا با اشاره به آغاز فصل گرما و افزایش میزان آلودگی‌ها و مسمومیت‌های غذایی در نقاط مختلف کشور به مهر گفت: طی دو سه هفته گذشته شاهد شیوع یک نوع بیماری ویروسی در برخی افراد بوده‌ایم که مجبور شده‌اند به مراکز درمانی مراجعه کنند. وی با اشاره به علائم این بیماری ویروسی که با اسهال، استفراغ، تب و ضعف عمومی بدن همراه است، افزود: این بیماری دو تا سه روز در بدن باقی می‌ماند که در برخی مواقع منجر به بستری شدن افراد بیمار نیز می‌شود.


 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر