jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۸۷۳۲   ۰۹ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۰۵

یک عضو شورای شهر تهران درباره جلسه اخیر این شورا گفت : در جلسه یاد شده ، برخی دوستان اسناد و مدارکی را ارائه کردند که براساس آن می شد طرح استیضاح شهردار را دنبال کرد و همچنین به دلیل شخصی بودن دیگر اسناد، می شد عنوان بی کفایتی یا عدم شرایط احراز شهردار را مطرح کرد

. امیرحسن عابدینی به باشگاه خبرنگاران جوان گفت : خود شهردار مساله استعفا را مطرح کرده و من معتقدم ، به این علت که وی در 10سال گذشته در کارهای مدیریت شخصی و خصوصی فعالیت کرده ، عملا او نمی تواند خودش را با مسائل دولتی و شورایی تطبیق دهد. عابدینی درباره تعداد نفراتی که با رفتن شهردار موافق هستند، گفت : همچنان 7نفر موافق رفتن محمدحسن ملک مدنی هستند. یکی دیگر از اعضای شورای شهر هم گفت : قرار بر این است که بودجه مصوب شهرداری ابلاغ نشود، مگر این که موضوع تعیین تکلیف شهردار به نتیجه قطعی برسد. منصور رضوی ، درباره استعفای شهردار گفت : بعضی از دوستان به این نتیجه رسیدند که ملک مدنی استعفائ کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر