jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۸۷۲۴۲   ۲۰ تير ۱۳۸۷  |  ۱۷:۴۹

سردار جعفری در رزمایش پیامبر اعظم3:

رزمایش سپاه درس عبرتی برای دشمنان است

سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: رزمایش پیامبر اعظم (ص) 3 موجب اقتدار جمهوری اسلامی ایران و درس عبرتی برای دشمنان ایران است. وی با اشاره به پرتاب همزمان 9 موشک نیروی هوایی سپاه تصریح کرد: با توجه به تغییراتی که در این موشکها ایجاد شده است برد، کیفیت و دقت اصابت موشک نیز مورد آزمایش قرار گرفت و به لطف خداوند با موفقیت انجام شد.

به گزارش ایرنا، سرلشکر جعفری در رزمایش پیامبر اعظم (ص) 3، تمرین در شرایط سخت روز و شب و شلیک همزمان واحدها و سکوهای پرتاب موشک را برای پاسخگویی سریع و قاطع و ضربه های جبران کننده به حملات فرضی دشمن از اهداف این رزمایش اعلام کرد. 

وی گفت: این رزمایش موفقیت آمیز موجب اقتدار جمهوری اسلامی ایران شد و امیدواریم دشمنان همانند گذشته از آمادگی نظام درس بگیرند.

وی از نیروی موشکی سپاه قدردانی کرد و در پاسخ به سوال خبرنگاری، مبتنی بر اینکه رسانه های خارجی فرمانده سپاه را مرد عمل خوانده اند و آیا اجرای این رزمایش در این باره است یا خیر، گفت:‌ پاسداران انقلاب اسلامی در 30 سال گذشته ثابت کرده اند که برای دفاع از کشور و پاسخگویی به تهدیدات دشمنان آماده عمل هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر