jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۷۰۲۱   ۱۷ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۰۷

گروه سیاسی: انتخاب رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برای چهارمین بار به تعویق افتاد. به گزارش فارس، قرار بود رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی دیروز پس از بحث و بررسی در هیات رئیسه مجلس انتخاب شود، اما این موضوع برای چندمین بار به تعویق افتاد.

هیات رئیسه مجلس قبل از اتمام دوره مسوولیت توکلی در 31 خرداد قرار بود در خصوص ریاست مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی تصمیم‌گیری کند، اما این موضوع به اوایل تیر ماه و سپس به جلسه هیات رئیسه در نهم تیر موکول شد. یکشنبه 9 تیر نیز اعلام شد که تصمیم‌گیری در این خصوص به جلسه یکشنبه 16 تیر هیات رئیسه مجلس موکول شود.  احمد توکلی، رحمانی فضلی، روح الله حسینیان، امیدوار رضایی، مهدی کوچک زاده، کریم شهرزاد و یوسف نجفی داوطلبان ریاست مرکز پژوهش‌های مجلس هستند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر