jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۸۴۲۵   ۰۱ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۷

سازمان سنجش آموزش کشور منابع پرسشهای آزمون سراسری گروه تخصصی هنر سال 82 را اعلام کرد.

براساس گزارش سازمان سنجش ، کتابهایی که بخش اعظم پرسشهای تخصصی گروه آزمایش هنر در آزمون سراسری 82 از آنها طراحی می شود، عبارتند از کارگاه هنر، کارگاه هنر 2، سیر هنر در تاریخ 1 و 2، هنر و ادب فارسی ، انسان ، صنعت ، طراحی ، آشنایی با میراث هنری و فرهنگی ایران ، مبانی هنرهای تجسمی ، تاریخ هنر ایران ، تاریخ هنر جهان ، علم مناظر و مرایا، مبانی تصویرسازی ، طراحی 1و 2، خوشنویسی ، آشنایی با بناهای تاریخی ، خط در گرافیک ، ترسیم فنی و نقشه کشی ، آشنایی با موسیقی و هنرهای نمایشی . گفتنی است ، این کتابها به وسیله سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش چاپ و به وسیله انتشارات مدرسه توزیع می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر