jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۴۰۶   ۰۱ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۸

بر اثر یک حادثه رانندگی که بامداد دیروز در شهرستان ماهشهر اتفاق افتاد، 40تن از سرنشینان یک خودرو کشته و مجروح شدند.

به گزارش ایرنا، این خودرو که ساعت 40/3 بامداد به شماره 11742بندرعباس 86در محور بندر لنگه به مقصد آبادان در حرکت بود، در کیلومتر 15جاده هندیجان به ماهشهر واژگون شد که در نتیجه 8تن از سرنشینان آن کشته و 32نفر دیگر مجروح شدند. براساس این گزارش ، مجروحان توسط خودروهای عبوری و نیروهای امدادی برای مداوا به بیمارستان شهدای ماهشهر انتقال داده شدند که بلافاصله اقدامات لازم از سوی پزشکان برای نجات بیماران آغاز شد. گفته می شود حال مجروحان این حادثه رضایت بخش است . اداره راهنمایی و رانندگی بخش هندیجان از توابع ماهشهر علت بروز این حادثه را خواب آلودگی راننده خودرو اعلام کرده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر